Co o nás říkají klienti

Roman Loník

Jak říkat co chci a cítit se při tom dobře

Perfektní, ucelená struktura s jasnými body. Velký prostor pro praktická cvičení, kdy člověk mohl (ale nemusel) vystoupit z komfortní zóny.
Příjemné, klidné prostory, vše připraveno do nejmenšího detailu. Velmi osobní přístup. Kurz předčil má očekávání, což se stává málokdy.

Helena

Jak říct co chci a cítit se při tom dobře

Tento kurz mohu rozhodně doporučit - je fajn, mít zásady jasné komunikace na zřeteli, člověk se díky tomu může vyhnout řadě konfliktních nebo emotivních situací. Nálada kurzu byla pohodová, rychle to uteklo. Nejlepší byly (ostatně jako vždy) praktické ukázky a "příklady ze života", to si to pak jeden líp představí a zformuluje v hlavě. Díky!

Jakub

Jak se stát lídrem svého života

Dříve jsem žil šťastný a spokojený život. Po několika zásadních životních změnách jsem však najednou začal cítit vnitřní neklid, zmatek a nejistotu. Ačkoliv jsem v tu dobu měl konečně vše, co jsem si vždycky přál, přesto jsem nebyl spokojen.
Vše směřovalo k velké životní a kariérní krizi. Díky Marcele z WAY TO WILL se mi podařilo toto období překonat. Pomohla mi zorientovat se v moji situaci, uvědomit si klíčové hodnoty, a nasměrovala mě na správnou cestu. Začal jsem se více starat i o svoje duševní
zdraví. Můj život tak po letech dostává opět pořádný náboj a těším se, co nového mi přinese. Upřímně díky za všechno, a pokud budu někdy v budoucnu opět tápat, rád se na Vás znovu obrátím.

Petra Seidlová

Jak na změnu

Jsem s kurzem opravdu spokojená a namotivovaná udělat změnu. Dostala jsem jednoduchý návod, jak se lépe vyznat ve více či méně nepříjemných situacích a umět komunikovat svoje pocity otevřeně. Od kurzu se snažím zakomponovat jednotlivé rady do každodenního života, je to samozřejmě strašně práce, když byl člověk tak dlouho zvyklý na úplně jiný styl.