STIPENDIUM pro NEZAMĚSTNANÉ

      na podporu studia ve  ŠKOLE NEZÁVISLOSTI

Věřímeže každý dokáže vytvořit to, po čem touží. Nevyhnutným kořením této změny je ale víra v sebe, důslednost a v neposlední řadě i podpora okolí. Když člověk ztratí práci, tak má někdy pocit, že ztratil i sebe.

A proto vzniklo STIPENDIUM na podporu studia pro  nezaměstnané.  Chceme pomoct těm, kteří to potřebují a mají zájem na sobě pracovat.

Jak to funguje

  1. Kdokoliv, kdo je v evidenci úřadu práce si může požádat o STIPENDIUM na podporu studia ve ŠKOLE NEZÁVISLOSTI přes naše webové stránky nebo emailem. Stačí nám poslat svůj osobní příběh a potvrzení z úřadu práce o evidenci.
  2. Věříme, že kdo nic nedává, také nic nezíská, a proto STIPENDIUM udělujeme ve výši 10 000 Kč. Zbylou částku, v tomto případě 500 Kč, si student hradí sám.
  3. Domluvíme se na vhodném termínu, platbě a hurá do ŠKOLY NEZÁVISLOSTI

Pokud Vás zajímá...

Kdo to platí 

Financujeme to z našeho účtu NEZÁVISLOSTI, na který získáváme příspěvky a vkládáme % z našich zisků. Děkujeme tímto každému, kdo v tom "jede" s námi. Sledujte vše na FB ... a přispějte taky

Kolik STIPENDIÍ ročně udělíme

V každém termínu ŠKOLY NEZÁVISLOSTI je vždy uděleno minimálně jedno STIPENDIUM. Ročně jich udělíme přesně tolik, na kolik máme.

Podpořte i vy studium nezaměstnaných a sledujte vše na FB