Koučingu se věnuji již osm let. Pomáhám svým klientům pochopit, co se jim v životě děje. Společně hledáme nejefektivnější cestu k dosažení jejich cílů nebo nejvhodnější řešení problému.

Specializuji se na realizaci profesních a životních změn. Mým osobním cílem je v lidech vzbudit touhu změnit se a najít odvahu na změnu okolností, které jejich realitu utváří. Praxe mi potvrdila, že změna je velice individuální a komplexní. S klienty často přicházíme na to, že vnitřní spokojenost nebo výkonnost, po které touží, získají úplně jinak, než si původně mysleli.

Předtím, než jsem se začala věnovat koučingu, jsem si prošla zajímavou kariérou ve firemním prostředí. Ze zákaznické linky jsem přes různá oddělení vystoupala až do vedení firem. Pak jsem na pár let zakotvila ve start-upovém prostředí. Dnes se mimo koučingu věnuji vyjednávání a projektovému vedení změn ve firmách. Pokud vás zajímá, jaké firmy mě formovali, tak neváhejte prozkoumat LinkedIn.

Na své pestré životní cestě jsem ze své hlavy odstranila množství limitujících přesvědčení. Osobně jsem otestovala mnoho nástrojů. Navzdory tomu se neustále věnuji dalšímu studiu a rozšiřuji své portfolio koučovacích metod. 

Mám rodinu a dva úžasné syny. Díky tomu se dokážu vcítit do denní rutiny svých vytížených klientů. Získávají tím nejen kouče, ale také mentora. Na reálných příkladech z praxe jim ukazuji další možné cesty řešení problému i zklidnění se.

Vzdělání v oblasti koučingu:

Professional Coach (Koučing centrum, Lektor a mentor: Jiří Kunčar, PCC)

Týmový koučing (Koučing centrum, Lektor: Karel Vaněk, PCC)

Certified Practitioner of NLP Classic Code (Centrum Systemiky NLP)

Certified New Code NLP Practitioner (NLP Academy UK)

Resilience Coach (The Resilience Institute)

Emotional Skills and Competencies (Paul Ekman International)

Realizované změnové projekty ve firmách:

Interplex Precision Engineering CR

  • zvýšení efektivity v oblasti expedice a kooperace
  • optimalizace APQP procesu a redefinice řízení prodeje a projektů
  • implementace klíčových nástrojů pro řížení projektů
  • zavedení autonomních týmů - Baťův systém řízení výroby

Europ Assistance, s.r.o. - změna odpovědností a redefinice pozic v oddělení péče o zákazníky

JRD Property, s.r.o. - změnové řízení rostoucí firmy

E.ON Energie, a.s.  - digitalizace a definice knowledge base