Posilovna psychické odolnosti

webinář

Život je výsledkem našeho přístupu, chování a jednání po silných otřesech, výrazných změnách a milnících. Některé změny si volíme sami, jiné nám do cesty přicházejí zcela bez pozvání. Psychická odolnost je jediná cesta, jak to ustát.

Psychická odolnost je naše síla a schopnost reagovat na nečekané situace. Je jako sval. Dokážeme ji posilovat a získat tak větší kontrolu nad svojí reakcí.

Pokud chcete posílit vaši schopnost "rychle se oklepat", čelit a uspět tváří v tvář problémům či nejistotě, zaregistrujte se.

Co se dozvíte

  • zmapujete si své mezní situace

  • zjistíte, jaké pilíře jsou nezbytné pro vaši psychickou odolnost

  • dozvíte se, jak získat kontrolu nad situací

  • získáte nástroj na okamžité posílení psychické odolnosti

  • dozvíte se základy Vipassana meditace

  • řekneme si, co přináší princip myšlení "příčina je v budoucnosti"

  • začnete si tvořit "cvičební plán"

Termíny

29.9.2020 16.00 - 18.00 

21.10.2020 16.00 - 18.00

3.11.2020 16.00 - 18.00

Cena

345 včetně DPH

Jak webinář funguje?

Na webinář se připojíte jednoduše přes svůj telefon nebo notebook.

Hodinu před konáním webináře vám do e-mailu pošleme odkaz, přes který se na webinář připojíte.

Určitě si připravte tužku a papír. Webinář je interaktivní a plný cvičení, díky kterým vše rovnou převedete do praxe.

Kdo vás tématem provede

Marcela Rágulová se již 8 let věnuje krizovému řízení a řízení změn ve firmách. V roli změnového lídra vede projektové tými, facilituje workshopy a školí dovednosti, které jsou pro úspěšné zavedení změn nezbytné. Zaměřuje se na efektivní využívání zdrojů, hledání vnitřní motivace zaměstnanců, snižování rezistence, vyjednávání a psychickou odolnost. Klade důraz na transparentní komunikaci.

Před šesti lety začala zkušenosti z firemního prostředí převádět i do individuálního koučinku. Sestavila program "Restart", díky kterému si klienti utřídí myšlenky, získají sebevědomí a energii na řešení svých životních otázek.

Marcela si praxí potvrdila, že změna je individuální proces, do kterého vstupuje mnoho proměnných. Úspěšně realizovaná změna si žádá plán, vhodné načasování a psychickou odolnost. Proto se ve všech tématech, které přednáší setkáte i s vědecky potvrzenými a Marcelou osobně testovanými nástroji na posilování psychické odolnosti.